پیشرفت چشمگیر توان داخلی تعمیرات نيروگاهي كشور - بازدید مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران از نيروگاه بندرعباس
پیشرفت چشمگیر توان داخلی تعمیرات نيروگاهي كشور <br>&nbsp;بازدید مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران از نيروگاه بندرعباس​ با نهایت دقت و با کیفیت مطلوب در حال انجام می باشد.<br>مهرانی&nbsp; اضافه کرد :افزایش بهره وری و بهینه سازی نیروگاه جزو اولویتهای اصلي شركت مي باشد و امید آن می رود با به مدار آمدن واحد سه بخار نیروگاه بندرعباس پس از تعمیرات اساسی ، شاهد افزایش تولید چشمگیری باشیم و این مهم به واسطه تلاش و پشتکار نیروهای توانمند و متخصص&nbsp; بدست می آید.
 بازدید مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران از نيروگاه بندرعباس​ با نهایت دقت و با کیفیت مطلوب در حال انجام می باشد.
مهرانی  اضافه کرد :افزایش بهره وری و بهینه سازی نیروگاه جزو اولویتهای اصلي شركت مي باشد و امید آن می رود با به مدار آمدن واحد سه بخار نیروگاه بندرعباس پس از تعمیرات اساسی ، شاهد افزایش تولید چشمگیری باشیم و این مهم به واسطه تلاش و پشتکار نیروهای توانمند و متخصص  بدست می آید.
سلیمی مدیرعامل نیروگاه بندرعباس در این بازدید خاطرنشان کرد : پروژه تعمیرات اساسی واحد۳ بخار از آذرماه سال جاری آغاز و به مدت ۱۲۰ روز ادامه دارد و با اتمام تعمیرات این واحد ۳۲۰ مگاواتی ، نیروگاه پس از انجام موفقیت آمیز این عملیات  و همزمان با شروع فصل گرما و قبل از شروع پیک تابستان سال جديد در مدار تولید قرار گرفته و با ۴ واحد  و دو واحد گازی وارد چرخه تولید انرژی می شود.
 مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان اضافه کرد : تعمیرات اساسی واحد سه بخار نیروگاه بندرعباس حاصل تلاش و پشتکار نیروهای متخصص داخلی با موفقیت انجام خواهد شد.
عین اله صالحی در این بازدید عنوان کرد:با رشدكشور در زمینه تعمیرات نیروگاهی از انتقال ارز به کشورهای صاحب تکنولوژی جلوگیری و وابستگیها کاهش یافته است ، به طوری که در حال حاضر به طور کامل می توانیم تمام قطعات نیروگاهی را در ایران تعمیرات اساسی کنیم .
مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران افزود:در طول دو دهه اخیر که تحریم ها نا عادلانه دشمنان شرایط را سخت كرده است . اين شركت توانسته است با برنامه ريزي و وجود كاركنان پرتلاش ومتعهد گام هاي خوبي در زمينه تعميرات بردارد واز لحاظ کیفیت کار،شركت تعمیرات نیروگاهی به جایگاهی برسد که به یک برند بین المللی تبدیل گردد و تمام کارهای کارشناسی با رعایت استانداردهای علمی بین المللی انجام شود.
واين ظرفيت وجود دارد كه در زمينه انجام تعميرات نيروگاهي در خدمت صنعت توليد برق كشور باشيم.


مشاهده گزارش تصویری خبر